На главную
Закрити

Види англійського чаю

Англійський чай – це один із символів нації, історія якого налічує кілька століть. Це напій аристократів, незмінний атрибут вищого суспільства та данина британським віковим традиціям.

Види англійського чаю

Розглядаємо види англійського чаю, вивчаємо історію напою, вчимося заварювати чай, як в Англії, поринаємо у традиції британського чаювання.

Змінюються часи, покоління, змінюється мода, мова, мистецтво. Одне залишається незмінним – традиція англійців пити чай до шести разів на день. Англійський чай – культурний символ нації, символ Туманного Альбіону нарівні з Біг-Беном, «Монті Пайтоном», четвіркою Ліверпуля або королевою Єлизаветою.

Незважаючи на те, що самі англійці не вирощують чай, напій у країні надзвичайно популярний: в середньому на кожного жителя припадає два кілограми сухого чаю на рік. Такий рівень споживання – один із найвищих у світі.

Ранковий чай, без якого день не вважається вдалим, англійці п’ють двічі: першу чашку– близько шостої-сьомої години ранку, другу – за годину чи дві, під час сніданку, і неодмінно – з молоком. Цей чай надає сили, допомагає підбадьоритися.

Третій чай – опівдні, у ланч: з печивом, здобними булочками, тортом, бісквітом, джемом. Відмінний спосіб підкріпитись у середині дня. Потім, через невеликий проміжок часу, настає tea break – не чаювання в класичному сенсі, але перерва.

Родзинка програми, що прославила англійські чаювання на весь світ – five o’clock. Головний учасник цієї церемонії – напій, насичений вершками або молоком, або навпаки, приправлений скибочкою лимона за смаком, але в будь-якому випадку – густий, терпкий, тягучий, насичений, міцний, натхненний. Його потрібно пити не поспішаючи, насолоджуючись кожним ковтком.

Чудове завершення будь-якого дня – шостий чай, фаворит аристократів. Його п’ють близько сьомої-восьмої години вечора. Під заключну чашку добре обговорити з близькими прожитий день або, навпаки, усамітнитися з улюбленою книгою та присвятити час відпочинку.
Нижче наведено види англійського чаю, які користуються в країні найбільшою популярністю:

Цейлонський чай;
Кенійський чай;
Англійський сніданок;
Ерл Грей;
Зелений чай.

Цейлонський чай

На острові Цейлон, який зараз називають Шрі-Ланкою, спочатку вирощували переважно каву та корицю. До середини 19 століття кавові плантації загинули, а продаж кориці, яка не принесла очікуваних доходів, була зведена до мінімуму. У цей час на острові з’явилися британські колоністи. Опіумні війни, які Великобританія вела тим часом проти імперії Цін, призвели до припинення поставок чаю, тому рослину продовжили культивувати на Цейлоні – території з відповідним кліматом та великими вільними землями. Так, у англійців з’явилися власні плантації. Розвиток промисловості, транспорту та економіки призвів до збільшення кількості торговельних шляхів, і постачання чаю до Англії суттєво зросло порівняно з «китайською» епохою.

Види англійського чаю

Нині на Шрі-Ланці вирощують чай на кількох плантаціях. Якість різних сортів залежить від особливостей ґрунту: «густі» чаї – «Рухуна», «Канді» та «Дімбула», середню щільність мають «Ува» і «Уда Пусселава», а елітному чаю «Нувара-Елія» властивий м’який смак і невисока щільність – з усіх видів чаю, які п’ють в Англії, він один з найрідкісніших, найдорожчих, йому віддають перевагу гурмани та колекціонери.
Секретних правил заварювання цейлонського чаю немає. Працює загальновідомий підхід: чай, переважно розсипний, слід заварювати за нормальної температури не нижче 94 градусів Цельсія. Напій настоїться за п’ять-сім хвилин. Найчастіше його п’ють гарячим, але деякі сорти – Ува або Канді – варто спробувати і охолодженими.
Бархатистий та вишуканий, чорний чай Richard Royal Ceylon відрізняється терпкістю та насиченим ароматом. Цей напій тонізує та бадьорить.

Кенійський чай

Англійці заснували колонії поселенців на кенійських землях до кінця 19 століття, ставши продовжувачами справи християнських місіонерів. Колонізатори почали розвивати у Східній Африці інфраструктуру, зв’язок та шляхи сполучення, а також сільське господарство – зокрема, розбили чайні плантації поблизу Найробі.

Кенія здобула незалежність у другій половині двадцятого століття. З цього часу країна розвиває власну промисловість, а чай займає приблизно п’яту частину загального обсягу експортних товарів.

Байховий кенійський чай вважається одним із найміцніших у світі. Смак цього напою – густий, яскравий, терпкий, вишуканий, делікатний, із солодкуватим післясмаком. Аромат цього чаю – тонкий, свіжий, фруктовий із вираженими квітковими нотами. Додана до чаю Richard Royal Kenya часточка лимона додасть пікантну кислинку. Шанувальникам м’якших напоїв варто додати в чашку молока або вершків.

Англійський сніданок

Один із найпопулярніших, улюблених британцями сортів чаю – «Англійський сніданок». Батьківщиною напою Англія не є – це купаж індійського, цейлонського та кенійського чаю.

Змішування культур породило збалансований напій, м’який, золотистий, тонізуючий – для сніданку і справді краще не вигадати. Сьогодні це один із найпопулярніших чаїв світу.

Ранкове чаювання в Англії незмінно починається з невеликої підготовки. Щоб заварити напій для справжнього англійського сніданку, потрібно ополоснути окропом чайник, засипати сухий чай Richard Royal English Breakfast, залити його гарячою водою, прикрити посуд серветкою, щоб чай вийшов насиченим і міцним. Постійний атрибут ранкового англійського чаювання – молоко – зробить смак чаю ніжнішим. Залишиться подати до столу тости з джемом і повернутись до вічної суперечки: потрібен до «Англійського чаю» цукор чи ні.

Ерл Грей

Який чай п’ють в Англії в любий час дня? Чай, який здобув славу на всіх континентах завдяки неповторному, ні на що не схожому аромату бергамота – знаменитий “Сивий граф”, або “Ерл Грей”.

Походження чаю досі залишається загадкою для дослідників. Більшість істориків вважає, що назвою запашний напій завдячує Чарльзу Грею, який обіймав посаду британського прем’єр-міністра у 1830-х роках, та розвитку економічних зв’язків Англії, що припав на той самий період. За найбільш поширеною та романтичною версією, корабель, що перевозив англійський чай та олію бергамота, потрапив у шторм. Скло розбилося, і мішки просочилися ароматною рідиною. Моряки висушили чай, заварили його, і смак підкорив їх.

Чай Richard Earl Grey – це чайний букет з терпким смаком бергамота та тонким цитрусовим шлейфом. Свіжий та м’який, вишуканий, ароматний напій знімає втому та тонізує.

Зелений чай

Зростання популярності зеленого чаю в західних країнах припало на кінець двадцятого століття, і Англія не стала винятком. Напій, що пройшов мінімальну ферментацію, виявився чудовим антиоксидантом, і припав до душі прихильникам здорового способу життя завдяки корисним властивостям. Численні дослідження, проведені медичною спільнотою, довели сприятливий вплив зеленого чаю на здоров’я: він знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань, хвороб ендокринної системи та пухлин. Напій відрізняється тонким вишуканим смаком. Ця лінійка Richard представлена класичним зеленим чаєм, а також з додаванням лайму та меліси.

Чорний чи зелений, англійський чай залишається для світу зразком вірного служіння національним традиціям, символом вічних непорушних цінностей. Для справжнього англійця чай не просто напій: це спосіб життя.