На главную
Закрити

Чай Ерл Грей

Історики розходяться в думках щодо справжнього походження чаю з бергамотом, але це не заважає йому бути одним із найвідоміших напоїв у світі

Чай «Ерл Грей» має м’який смак та приємний цитрусовий аромат. Розглядаємо питання, як створюють цей запашний напій, як правильно заварювати та пити чай з бергамотом.

Історія походження чаю з бергамотом

Існує щонайменше три версії того, як з’явився англійський чай Ерл Грей: політична, авантюрна та прозова.

Політична версія найбільш поширена: походження чаю пов’язують із ім’ям Чарльза Грея, який був прем’єр-міністром Великобританії у 1830-х роках. На той час англійці вже мали чайні плантації в різних країнах, економічні зв’язки зміцнювали разом з розвитком судноплавства, і торгівля чаєм вже була поширеною скрізь. Згідно з легендою, англійські моряки врятували сина китайського мандарина під час аварії корабля, і на знак подяки вельможа відправив британському прем’єру партію чаю з бергамотом. Ця струнка теорія руйнується через історичні факти: Грей був одним із ініціаторів припинення зв’язків з Китаєм, та й бергамот у цій східній країні не росте.

З попередньою версією трохи переплітається авантюрна. Її прихильники вважають автором ароматного чаю лорда Джорджа Стаунтона, який багато подорожував і, побувавши з дипломатичною місією в Китаї, спробував там небачений раніше купаж зеленого чаю та апельсину. Повернувшись до Англії, Стаунтон спробував по пам’яті відновити бленд, але зеленого чаю у нього не було, тому він змішав чорний чай з маслом бергамота, яке саме в цей час набуло популярності в парфумерії. Лорд пригостив чаєм свого друга Чарльза Грея і назвав напій на його честь.

Прозова версія звучить правдоподібніше інших і теж посідає вищезазначений часовий проміжок. Англійський корабель, який перевозив з Індії до Великобританії чай та бергамотову олію, потрапив у шторм. Наповнені олією скляні пляшки розбилися, і рідина просочила мішки з чаєм. Викинути товар не було можливим, тому чай з бергамотом просушили, заварили – і захопилися чудовим чарівним купажем.

Документальні свідчення про чай Ерл Грей з'явилися наприкінці 1860-х, коли він почав фігурувати у рекламі. Він швидко завоював любов: на початку двадцятого століття цей напій уже можна було купити у всіх чайних лавах Британії.

Як створюють ароматний чай Ерл Грей

Англійський чай Ерл Грей – це чорний цейлонський чай, ароматизований олією бергамота.

Плід бергамота являє собою гібрид помаранцю та цитрону; у нього виражений, але гіркий смак, тому в чистому вигляді його не їдять, а вживають як добавку.

Аромат бергамоту набагато ніжніший, ніж його смак: він солодкувато-кислий, терпкий, свіжий. Деякі чайні рецепти допускають використання цедри бергамоту для виготовлення чаю. І все ж більшість виробників воліє використовувати олію, багату на вітамін С, флавоноїди і ліналоолом – тоді чай буде запашним і насиченим.

Щоб зберегти багатий смак і аромат, чайне листя сушать до скручування, проводять окислення, а потім піддають температурній обробці. Після всіх необхідних процедур чайні листя стають чорними, зберігаючи при цьому свої смакові якості.

Чорний чай Richard Earl Grey відрізняється янтарним кольором, привабливим ароматом, у нього бархатистий смак з приємним цитрусовим відтінком та свіжий смак. Це легенда у світі чаю, його можна пити щодня – ніколи не набридне.

Як заварювати чай Ерл Грей

Щоб чай Ерл Грей краще зберігав свої смакові властивості, а ефірна олія не вивітрювалася, зберігати її слід у полотняному мішечку, зануреному в жерстяну або скляну банку. Щоб аромат чаю не змішувався з ароматом кави або спецій, які можуть зберігатися поряд, банку варто закрити кришкою, що щільно прилягає.

Англійська традиція диктує дбайливий та спокійний підхід до заварювання чаю з бергамотом. Для чайної церемонії найкраще підійде порцеляновий посуд: він швидко та рівномірно нагрівається, що добре позначається на заварюванні.

Перед заварюванням чайник слід прогріти. Потім у нього потрібно засипати чай із розрахунку одна чайна ложка на чашку, залити окропом та дати настоятися п’ять хвилин. Англійці, як і жителі азіатських країн, воліють пити чай одразу після заварювання. Вважається, що напій, який простояв недоторканим більше чверті години, до вживання вже не придатний, його слід вилити.

З чим і як пити чай Ерл Грей

Найчастіше бергамотовий чай подають в Англії до вечірнього чаювання – five o’clock.

Він дуже гарно смакує з цукром чи медом. Люди, які віддають перевагу не солодким напоям, можуть і не додавати їх – чай Richard Lord Grey однаково прекрасний і з цукровою ноткою, і без неї. Під час післяполуденного чаювання доречніше будуть кекси, тости, канапе або будь-які інші легкі закуски.

Втім, цей напій не слід вважати суто «вечірнім»: чай із бергамотом можна подати до сніданку. Міцний та терпкий напій можна розбавити свіжим молоком або заварити в класичній версії – у будь-якому випадку день, розпочатий з порції цього дивовижного чаю, поганим бути не може апріорі.